Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Goleniowie

Zespół ds. Organizacyjnych, Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i Świadczeń

Zespół ds. Organizacyjnych, Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych i Świadczeń:
  • Zastępca Dyrektora/Kierownik Zespołu - Sylwia Nadolska tel. 91/418 38 60 w.21 email: s.nadolska@pcpr-goleniow.pl 
  • Sekretariat -  Anna Harbacewicz tel. 91/418 38 60 w.21 email: a.harbacewicz@pcpr-goleniow.pl          
  • Inspektor – Joanna Podufalska tel. 91/418 38 60 w.36 email: j.podufalska@pcpr-goleniow.pl                
  • Inspektor – Liwia Leśko tel. 91/418 38 60 w.37 email: l.lesko@pcpr-goleniow.pl
  • Starszy specjalista pracy socjalnej  - Jolanta Socha tel. 91/418 38 60 w. 27 email: j.socha@pcpr-goleniow.pl
  • Podinspektor-  Anna Butkiewicz  tel. 91/418 38 60 w.35 email:  a.butkiewicz@pcpr-goleniow.pl     
  • Podinspektor - Elżbieta  Michalska tel. 91/418 38 60 w.38  email: e.michalska@pcpr-goleniow.pl                                                                                                                          

Zegar

Kalendarz

Rok wcześniej Miesiąc wcześniej
Maj 2024
Miesiąc później Rok później
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny